جشنواره یلدایی

جشنواره اینستاگرام: کسب و کار دارید، اما فروش دلچسبی ندارید، یا کارمند هستید و از فشار های رئیس در عذابید و به فکر این هستید تا مستقل بشوید و بیزینس خودتتان رو شروع کنید؟! اگر این سری سوالات گفته شده دغدغه شماست، باید حتما تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید. زیرا، در این مطلب از سایت دکتر نظری به عناوین مهم و اینده سازی، همچون: اهمیت اینستاگرام در فروش نجومی و 3 روش درامد زایی از اینستاگرام خواهیم پرداخت.

زمانی که شبکه اجتماعی اینستاگرام معرفی شد، مدتی نگذشت که به عنوان یکی از قدرتمند ترین ابزار کسب و کار اینترنتی مشهور شد و به همین علت سبب میشود تا بتوانید با سرمایه بسیار اندک، بیزینیس مجازی خودتان را استارت بزنید. اگر هنوز هم در سال 2020 از ابزار اینستاگرام استفاده نمیکنید، باید به شما بگوییم که بزودی کسب و کار شما شکست خواهد خورد.

 

 

4 عامل مهم اینستاگرام برای فروش خدمات و محصولات چیست؟

در اینده ای نه چدان دور پیش بینی ها بر طبق این است که بزودی تمامی کسب و کار های فیزیکی از بین خواهند رفت و شغل های بیزنسی جایگزین آن خواهند شد. نرم افزار اینستاگرام به یکی از اصول اساسی بازاریابی تبدیل شده است که در ادامه به شما 5 دلیل قانع کننده برای اینکه از اینستاگرام استفاده کنید را به شما خواهیم گفت:

  • 800 میلیون کاربر فعال در اینستاگرام

با توجه به اینکه افراد بسیار زیادی در اینستاگرام فعالیت میکنند، با ادعا میشود گقت این رسانه اجتماعی یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار جهان است زیرا روزانه 500 میلیون کاربر از آن استفاده میکنند و  از کشور ایران 24 میلیون کاربر فعال در آن حضور دارند که تقریبا 30 درصد از جمعیت میهن ما میشود. این آمار فوق العادس و اگر شما بتوانید تنها 1 درصد از این سری افراد را به سمت خود جذب کنید لذت بخش ترین درآمد را خواهید داشت!

  • رشد نامحدود کسب و کار

باید قبول کنید که بیزینس واقعی و محلی محدودیت دارد و با تعطیلی های متعدد مانند: کرونا، ایام رسمی و.. ممکن است درامد شما بسیار کم شود اما اینستاگرام برای شما فضایی متفاوت را ایجاد کرده سات تا بتوانید در 24 ساعت شبانه روز محصول و خدمت خود را به افراد ارائه  و معرفی کنید.

  • تاثیر گذاری بر روی عموم افراد

از خصوصیات جالبی که اینستاگرام دارد، این است که باید در آن تعامل مداوم داشته باشید. زیرا اینکار باعث افزایش محبوبیت شما پیش افراد شده و میتوانید به مرور زمان فروش خود را چند برابری کنید. در واقع میتوانید یک برند سازی عالی را انجام دهید و شرکت خود را به سطح متفاوتی برسانید و ارتقا دهید و از طریق انواع تبلیغات که در سری دوره های دکتر نظری گفته میشود مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کنید. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که شما به راحتی میتوانید خودتان را به سرعت رشد دهید تا افراد زیادی شما را بشناسند.

  • هشتگ ها، راهی برای موفقیت

یکی از مواردی که به عنوان اهرم و سوخت جت میتوانید از آن استفاده کنید، هشتگ اینستاگرام است، که شما میتوانید با استفاده درست و بهینه از هشتگ های اینستاگرام از رقیبانتان پیشی بگیرید و رشد خود را 2 برابر کنید. در سری دوره های اموزشی دکتر نظری این مبحث به خوبی آموزش داده شده و افراد زیادی توانستند سود های میلیونی کسب کنند.

 

نحوه درامد از اینستاگرام

 

چطور از اینستاگرام درآمد داشته باشیم؟

تااکنون مزایای اینستاگرام را مطالعه کردید و این سری مزیت ها را شما به هیچ وجه نمیتوانید در شبکه های اجتماعی دیگر دریافت کنید. به عنوان مثال نمیتوانید در کانال خود به راحتی با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید. برای همین اینستاگرام یک شبکه ای است که شما هر شغلی داشته باشید میتوانید از آن کسب درامد داشته باشید. برای اینکه بتوانید  کسب و کارتان را رونق دهید به شما، دکتر نظری، 2 راه حل درامدی گفته است که شامل موارد ذیل است:

  1. فروش کالا و خدمات

یکی از روش هایی که اکثر افراد دارند از آن درامد کسب میکنند فروش کالا و خدمات است. ممکن است محصولی که دارید از دید شما غیر قابل فروش باشد اما یادتان باشد افرادی هستند که از طریق اینستاگرام به دنبال خرید گوسفند زنده هستنند!

  1. برندسازی درر اینستاگرام

از سری روش های معروف برای کسب درامد در اینستاگرام، برند سازی است و این نوع بیزنس به فرد کمک میکند تا بر روی افراد زیادی تاثیر بگذارد و بازاریابی انجام دهد. این روش یکی از جذاب ترین روشهای اینستاگرام میباشد، زیرا میتوانید از طریق بر روی مخاطبین خودتان تست های زیادی را انجام دهید و آنها را علاقمند کنید.

 

انواع دوره های دکتر نظری متناسب با چه کسانی است؟

این سری دوره ها متناسب با افرادی است که:  قصد دارند در اینستاگرام محصول یا خدمات خود را بفروشند و در فضای اینستاگرام برند سازی انجام دهند و کسب و کار خودشان را ارتقا دهند. شما هر شغلی داشته باشید با هر سنی که باشید و در هر مقطعی این سری دوره های مجموعه بیشتر بدرخش، قطعا به شما کمک میکند تا در مورد هر موضوعی محتوا تولید کنید و کسب وکار خود را از سنتی به سمت مدرن انتقال دهید.

اگر در ابتدای دوره به فکر این هستید که ضمنا باید فالور بالا داشت تا درامد کسب کرد، سخت در اشتباهید! زیرا کسانی هستند که با 100 فالوور توانستد اولین فروش خود را تجربه کنند. در ادامه شما را دعوت میکنیم تا رضایت هنرجویان را ببینید و از آن استفاده کنید.

رضایت هنرجویان مجموعه بیشتر بدرخش

 

 

 

 

 

 

جشنواره اینستاگرام، به مناسبت اخرین یلدای قرن

شما میتوانید هم اکنون دوره های بینظیر و کارساز اینستاگرامی را از مجموعه بیشتر بدرخش، تهیه کنید و به راحتی صاحب یک کسب و کار آنلاین شوید و خودتان را به هدف هایتان نزدیک تر کنید. برای همین، اکادمی دکترنظری برای شما “جشنواره اینستاگرام”، را راه اندازی کرده است  تا بتوانید با تخفیف های ویژه این سری دوره ها را تهیه کنید و از یلدا بهترین استفاده را ببرید.

همین الان اقدام کن و دوره خودت رو انتخاب کن و روش کلیک کن!

 

بهترین دوره اینستاگرام راز افزایش فروش در اینستاگرام رازهای نهفته فروش از طریق لایو اینستاگرام دوره جامع اسرار برنامه اینستاگرام

 

× چطور میتونیم بهت کمک کنیم؟